Objekti Afarist ne Ortakoll

Shitet nga: Denis Elshani 10 Pri 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet objekti afarist ne lagjen Ortakoll, objekti ka 470 metra katror.

Per me shume informacione na kontaktoni permes telefonit ose email-it.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim