SHITET - OSE ME QERA LOKALI 100M2 -30M2 PODRUM

Shitet nga: Abdyl 31 Krr 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: brigada 125 Ll 1/A ortakoll
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LOKALI NE ORTAKOLL LARG ,,ABI CENTER VETEM 100M. I ploteson te gjitha kushtet e punes per shumellojshmeri te aktiviteteve afariste.Ka dy hyrje,ka kopshtin e gjelberuar ne te dy kahjet,me parkim te mjaftueshem,te interesuarit munden te me kontaktojne permes e-mailit,qmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim