SHITET LOKALI NE QENDER TE PRIZRENIT-BAZHDARANE

Shitet nga: Muhamed 11 Mar 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHES LOKALIN AFARIST NE QENDER TE QYTETIT PERBALLE SHTEPISE SE BARDHE NE LAGJEN BAZHDARANE,LOKALI ESHTE 20 METRA KATROR DY KATESHE PER ME TEPER INFORMATE LAJMROHUNI NE NR TE TEL,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim