Shes 5 Lokale Ne Lagjen Tabakhane Ndertim I Ri

Shitet nga: Person-Privat 07 Jan 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Adresa: Tabakhane
Sipërfaqe: 57 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shesim 5 lokale ne lagjen tabakhane ndertim i ri bojm ndrim edhe me kere te shtrejta ose troje ketu ne prizren jemi te gatshem per konsutlim lokaleve kemi keto lloj kfadratura-/144m2/-/57m2/-/67m2/-/72m2/-83m2 etjjjjjjjjjj lokalet jan me qira te leshuara me kontrat 5 vjerqare qmimi per 1m2 oisht 2000euro per me shum info reth lokaleve kontakt
mobil-viber
049-632-422
045-316-354
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim