Shitet/Jepet me qera Objekti 2.200m2 qender te ..

Shitet nga: korab 25 Mar 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera lokal , lokali, dyqan, Objekti Afarist në qender te Prizrenit.


Objekti në Prizren ndodhet tek rrethi I Benafit , ne ndertesen e firmes NTN MIRI, ne kete objek eshte vendosur Banka NLB dhe Banka BKT .
Pranë rrugës kryesore është shumë i përshtatshëm dhe plotësonë kriteret për të gjitha llojet e veprimtarive biznesore sikurse për :
- Banka
-Dyqane me qera , dyqan , lokali ipet me qira , lokale
- Spitale,
- Ordinanaca mjeksore,
- Qendra të trajnimeve,
- Univesitete e Kolegje të ndryshme arsiomore,
- Qendra tregtare, dhe shumë e shumë veprimtari biznesore.
Hapsira e këtyre lokaleve është DY Kate me sipërfaqe 2.200 m2 ne total .
Objekti eshte perreth ka afer 100 vendparkime te lira per Klientet.

Posedon Shkallet Levizese , shkallet statike dhe ashensor per 2 katet e biznesit.
Mundesi ndarje per vepritari sipas kerkeses.


NA KONTAKTONI NE JU BEJME ZGJIDHJEN E DUHUR!

Adresa: Ne Prizren perballe ish- qendres tregtare Benaf , ne objektin e firmes MIRI Sh.P.K .

NTN MIRI - Prizren
Tel : 049 303080 ; 049 184702
E-mail : ntnmiri@hotmail.com

Mos lexo me poshte jane TAG :


Gf
.................................................................................................................................................................................


..........................................................................................................................................................

mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera cosvorth cosworth seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b mercedes c mercedese mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type aleta ibiza cordoba leon octavia superb fabia lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa romeo 155 mazda sfi opel cadet sfi opel vectra sfi hon..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim