Shitet Lokali Ne Bazhdarhane

Shitet nga: Tyran 20 Gsh 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

68 000 EUR

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Lokali Ne Bazhdarhane, karshi qendres sportive .INFO : 044337237
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim