Trafike ne gjendje perfekte si e re URGJENTT

Shitet nga: bleta 16 Jan 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHES TRAFIKE URGJENTE ESHTE SI E RE NE GJENDJE PERFEKTE NUK ESHTE SHUME E PERDORUR.PER ME SHUME INFO ME TELEFONONI NE NUMRIN 044593548.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim