jepet meqira

Shitet nga: Fejzullah 18 Dhj 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: villimanvollker
Sipërfaqe: 170 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshohet lokali me qira ne rrugën Prizren-Kukës përball Ish fabrikës Farmakos. Lokali është i gatshëm për cdo lloj biznesi, mesiperfaqe170m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim