leshohetlokalimeqira

Shitet nga: Fejzullah 29 Nën 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshohet lokali me qira ne rrugën kryesore Prizren-Kukës përball Ish fabrikës Farmakos.Lokali është i gatshëm për cdo lloj biznesi dhe posedon parking te mjaftushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim