lokal

Shitet nga: Sadik Musaj 15 Mar 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
japim lokalin me qira gjindet afer stacionit te autobusve te shtrufat pres qiragji serion ne nr e tel 044216 510
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim