GLOBBUS - DYER AUTOMATIKE - DYER SPECIALE ....

Shitet nga: DYER AUTOMATIKE 12 Shk 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Të tjera
Dyer automatike me senzor për :
- Qendra tregtare
- Supermarkete
- Hotele dhe restorane
- Spitale dhe salla të operacioneve
- Sensor të ndryshëm

Montim profesional!

Përvoj - 14 vite

Garancion - 18 muaj

Distributor i autorizuar dhe i licencuar nga prodhuesi.

Per me shume vizitoni sallonet tona te shitjes në:
- Prishtinë, Kodra e Trimave(Vranjevc) ,044 888 475 , 044 113 718
- Gjilan, Rr. e Ferizajit(afer KosovaPetroll), 044 147 284
- Prizren, Lagja Arbana 044 255 079 , 029 227 204
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim