Kukull (mashkull)

Shitet nga: Arbeni 11 Mar 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prizren
Hapësirat : Të tjera
eshte shum e ruajtur,nuk eshte krist dhe eshte material i fort nga gipsi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim