Leshoj objektin me qera

Shitet nga: DIBRANI 11 Mar 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Të tjera
Leshoj objektin afarist me qera 600m2 ne rrugen magjistrale Prizren - Prishtin Km5 Korishë ne anen djatht me parking te mjftueshem te pa kufizuar deri 20.000m2 sipas nevojes, Posedon rrym uje kanalizim dhe internet. Objekti eshte i pershtatshum per e gjitha lamit afariste..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim