Lokal prej 75m2 ne Prizren

Shitet nga: Bytyci 20 Nën 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Të tjera
Rruga BESIM MUQAJ ,AFER SHKOLLES SE DIKURSHME EMIN DURAKU,TANI SHKOLLA E MESME REMZI ADEMI dhe jo larg komunes, me pak fjal eshte ne vent te mir per LOKAL CAFITERI ;FURR ,BYRO ETJ;me shum info ne tele 044303486 ose 049303 486

VLEN TE THEKSOHET SE GJENDET NE NJE VENT TE MIR KU MUND TE USHTROHEN SHUMM PROFESIONE TE CEKURA ME LART

VIBER
ose ne Gjermani ne ket tel 004917657891977

====================QMIMI I DISKUTUESHEM=======================================
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim