Lokali ne qender te qyteti ne shaderwan punon si..

Shitet nga: arben kiseri 24 Shk 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Të tjera
lokali gjindet ne shaderwan dhe jam i interesuar ta nderoj me lokal apo banes ne prishtin me mareweshje per vleren e tyre
.lokali eshte teresisht i renovuar para 7 vitewe dhe perbehet prej tre nivelewe nga 18 meter katror dmth npodrum plus kati plus edhe nje kat .pozita e sakt e lokalit eshte perball ku ka qen ministria per arsim kultur dhe shkenc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim