OBJEKTI IPET ME QERA NE PRISHTINE

Shitet nga: Burim B. Bellaqa 23 Shk 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Të tjera
Lëshohet me Qera lokali afarist mrapa stacionit te autobusave ne prizren me siperfaqe prej 250 m2, objekti eshte ndertim i ri i posa perfunduar, ne te dya anët posedon rrug, dhe ka parking të mjaftueshem, me stacionin e autobusit i ndan vetem rruga, lokali ofron mundsi teper te mira per biznes, Qmimi sipas marrveshjes, per me shum informacione mund te kontaktoni ne nr: 044423409
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim