Objekt me qera ne Prizren

Shitet nga: ARTON 15 Shk 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Të tjera
Leshohet lokali me qera 180 m2 i cili gjendet ne rrugen krysore Ismet Jashari Kumanova me saktesishte perball ambulantes se dhembeve ne Prizren.Lokali i ka te gjitha kushtet e nevojshme per kryerjen e veprimtarive te ndryshme per pune si per ordinanca stomatologjike, laborator per kurse te gjuheve te huaja , zyra etj Lokali ka klimatizim ,ventilim 2 banjo ka hyrjen veqante per kate dhe ka pamje nga rruga kryesore ne dy anet.Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim