Resturant ditor ne Prizren

Shitet nga: ramadan krasniqi 05 Mar 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Të tjera
resturanti ditor eshte me 16 tavolina dhe shum luksoz me krejte inverta per punim me hoteleri resturani eshte ne hospital ne mrenda returanti tu punu eshte tash per momentin po mashum informata kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim