Leshohet lokali me qera

Shitet nga: ARTON 28 Shk 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Zyra
Leshohet lokali me qera i cili gjendet ne rrugen kryesore perball ambulances se dhembeve ne prizren .Lokali ka 180 m2 dhe i ka te gjitha kushtet per veprimtari te ndryshme per pune eshte e pershtatshme per kurse te gjuheve te huaja .ordinanca te ndryshme ,zyra .etj ka 2 banjo, ventilim, klimatizim ,internet etj lokali eshte ne qender dhe ka pamje shume bukur .prej rruges kryesore ka hyrjen e veqante per kate te dyte.
Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim