Lokal me qera ne Prizren

Shitet nga: LOKAL 23 Mar 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Zyra
Leshohet lokali me qera i cili gjendet ne rrugen kryesore Ismet Jashari Kumanova ne Prizren perball ambulances se dhembeve.lokali gjendet ne katin e dyte dhe ka 180 m2 dhe i ka te gjitha kushtet per pune ,ka hyrjen e veqante per kate .ka 2 banjo ventilim klimatizim kabllovik etj eshte i pershatshem per shume veprimtari per ordinanca mjeksore per zyra te ndryshme per kurse te gjuheve te huaja etj
JU MIREPREIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim