Lokal me qera

Shitet nga: Lokal 25 Qer 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Zyra
Leshohet lokali me qera kati i 2 ne rrugen kryesore Ismet Jashari Kumanova ne prizren Lokali gjendet perball ambulances se dhembeve ka 180 m2 dhe i ka te gjitha kushtet per pune Ka hyrjen e veqante per katin e dyte ka 2 banjo. ventilim .klimatizim dhe hapsire te mjaftushme per pune etj Eshte i pershtatshem per ordinanca mjeksore te ndryshme ,zyre te ndryshme kurse te gjuheve te huaja .e shume veprimtari te ndryshme Lokali eshte i gatshem per pune kush e merr ska me investu fare eshte i rregulluar krejt Qmimi i volitshem JU mirepresim .....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim