Lokal me qira ne Prizren

Shitet nga: Naim 04 Mar 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Zyra
Lëshoj Lokalin me qira , gjindet përball Parkut qytetit të Prizrenit , ka 55m katror , kati i parë dhe është i ndar në mes-mundet mu shfrytëzu për gjdo veprimtari biznesore
Qmimi shum i volitshëm .
Info ne Kosov : 044153646 dhe ne Zvicer : +41762750014
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim