Me qira kati 35+25 m2 mbrapa Kuvendit Komunal ne..

Shitet nga: Intel Service 02 Mar 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Hapësirat : Zyra
Leshohet me qira komplet kati i trete, i pajisur me tavolina, karriga edhe elemente te punes, si dhe ore te ndare te rrymes. Kati perbehet nga dy zyre te medha, njera prej te cilave e pershtatshme per kolektive, atleje apo salle konferencash dhe mbledhjesh. Objekti ka toalete dhe kuzhine te perbashket.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim