Objekti me dy kate leshohet me qira ne Prizren, ..

Shitet nga: Furkani 21 Shk 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Zyra
Ipet kati i dyte dhe i trete me qera.

Siperfaqja 74 m2. Pershtatshem per zyre, ordinanc per stomatologji, mjeksi, laboratori. Etj. Pershkrimi i lokacionit: 200 metra larg Spitalit rajonal te Prizrenit.

Objetit është në udhëkryqin e xhamisë së Terzimahallës përball saj, në cep të rrugëve "Ismet Jashari -Kumanova" nr.106 dhe"Esat Haskuka" .

Objekti gjindet në anën e rrugës ku renditen shkollat- Gjimnazi"Gjon Buzuku" dhe Shkolla fillore "Mustafa bakija"në një largësi të barabart mes dyjave (përafërsisht 50 metra ) .

Si shtrirje ma e gjerë mund të ceket si pozitë mbrapa ish "Shtypshkronjës "Ramiz Sadiku" tani "EURO Center" Objekti afaristo-banesor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim