2 Shota 1 shotan

Shitet nga: ergin 15 Shk 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
2 Shotat dhe 1 Shotan ne shitje kontakt nr 044 286 092
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim