2 qifte te pulave shabo federfista

Shitet nga: Sala 20 Tet 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Jan dy qifte federfista ma te vogla se shabo jan diku 4 muajsh jan shum te mir kendojn pi jeki se nuk kam vend dy knusa jan si ne foto dhe pula njera si ne foto dhe njera pul e bardh jan me penda ne kemb kush i merr dy qiftet ja lo ma lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim