Biki

Shitet nga: Thaqi 10 Nën 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Prizren
Shitet biki rac simentallk origjinal i ushqyer me ballgur sillazh dhe san 15 muajsh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim