Blete

Shitet nga: iliri 24 Jan 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prizren
Shes 30 blete te kompletuara me siprina jan te mira dhe te ushqyera me buk blete cmimi me marrveshje....kam dhe mjalte per te shitur ndollem ne shkoder
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim