Gjela

Shitet nga: ardian bajrami 16 Shk 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prizren
Eselamu alejkum shes gjela,kendojne dhe ishkelin pulat,jane gjela te rri 8 dhe 10 muajsh,jane te shendosh te vaksionuar me rregull,cmimet i keni ne foto,jane hibrid*sussex,austrolop,new hampshir,dhe gjelat e katunit...pres bleres serioz,nuk bij perfundi atyne cmimeve....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim