Hygrometer dhe Termometer Org Germany

Shitet nga: Hayret 08 Maj 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes hygro meter dhe termometer orgjinal nga Germany

per ma shum info lajmroju

044/148-271 Hajret

Transporti Gratis ter Kosoven...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim