INKUBATOR

Shitet nga: senid 16 Pri 00:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
kemi ne shitje inkubatora per 51 vo gjus automatik prej termo plastik prodhim evroplan inkubatori kalzon lakshtin dhe temperaturen ne termostat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim