Inkubator fabrikisht automatik

Shitet nga: inkubator 17 Mar 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Shesim Inkubator Fabrikisht te pa perdorur qe gjithçka e ka automatike si rrotullimin çdo dy ore , lageshtin dhe temperature automatike. Gjithashtu perveq 220 volt e ka edhe kabllen me hyrje per 12 volt per ta lidh me bateri te kerrit apo cfardo 12 volt per kur te nalet rryma
Pula
Qura
Gusa
Shota
Fazana
fellanza etj
Inkubatori eshte 250 Euro per 96 Vez
Gjithashtu posedojme termostat per inkubatro per qeljen e zogjve , ky eshte termostat digital i cili tregon temperaturen edhe si termometer.
Shum i sakt gjithashtu ne e programojm kur ti shesim
Termostati 40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim