Inkubator

Shitet nga: medi 24 Maj 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
"INKUBATOR"Per qeljen e vezve e te gjitha llojeve:
Bëjm punimin e inkubatorve sipas porosis:dy llojsh grijaq(masha),ndriqimin-elektronik(llampa).
AUTOMATIK DHE MANUEL
Bejm edhe riparimin e inkubatorve te prishur me defekte.
Prej 50 vez deri ne 5000 vez.

Inkubatora ne shitje.
Shitja e Inkubatorave behet vetem me porosi, per shkak te porosive te medha.

Inkubator 50-70 vez 100 euro
Inkubator 100-170 vez 200 euro
Inkubator 200-300 vez 300 euro
Inkubator 500-600 vez 500 euro
Inkubator 1000-1500 vez 1000 euro
Inkubator 5000-6000 vez 5000 euro
Bëjm edhe ndrrime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim