Kafaz pulav

Shitet nga: fatmir 22 Jan 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kafaz per pula jane te mire dhe gjendje te mire
Kafazet jane dy rende dhe dy pjes te ndare kapaciteti 1600 pula
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim