Koshere per blete

Shitet nga: Luan 11 Pri 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   50 EUR

Komuna: Prizren
Shiten 50 koshere per blete,
te gjitha jane 3 kate, te kompletuara me peta si dhe me ushqimore,
per me shum info ju lutem kontaktoni ne 044 481 481
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim