Makusha - Struci

Shitet nga: Berat 18 Mar 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shiten ne Çifte dhe tek
Sasia e limituar
Per me shume na kontaktoni
Presim bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim