Mulli per koncentrat

Shitet nga: privat 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shitet mulliri per bluarjen e kollomoqit , grurit etj si dhe ben perzierjen e koncentratit kapaciteti i sillosit eshte 500 kg motorri i mullirit eshte 7.5 KW kurse i mikserit eshte 1.5 KW mulliri eshte i ri .Blun edhe me boqe
Info: 044 571 041
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim