Pula te katunit

Shitet nga: ardian bajrami 16 Shk 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 EUR

Komuna: Prizren
shes gjelat e mire,kendojne dhe i shkelin mire pulat,jane te ri ,te shendosh dhe te vaksionuar,kane 8 muajsh ,jane te perzier me sussex,new hampshir,austrolop...me kontaktoni qoft permes tel,apo permes hotmail...me te mira,cmimet i keni ne foto...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim