Pula te katunit

Shitet nga: ardian bajrami 16 Shk 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prizren
shume te lire e te mire....te shendosh 7 muajsh ja kan nis te kendojne dhe ti shkelin pula,te vaksionuar per cdo muaj...me lire nuk ban ,cmimet jane ne foto...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim