Pula

Shitet nga: pula 07 Shk 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shes gjelin piklan ose ndrroj me dy pula piklajka..... shes dhe pulen brahma gold pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim