Pula

Shitet nga: ardian bajrami 22 Mar 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR

Komuna: Prizren
eselamu alejkum shes gjela te katundit me shumice dhe pakic,.Gjela jane ti shendosh,kendojne dhe i shkelin pulat,jane 8 muajsh te ushqyer bio(barri,grune,miser,lulediell).Qmimi per pakic sillet prej 10-12 per cope,.Qmimi per shumic 8euro per cope,gjelat jane 8 muajsh qe te gjithe jane te se njejtes dite...ma lire ska ku shkon..urgjent.....me shkruni ne wiber apo ne tel me thirni...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim