Pula

Shitet nga: ardian bajrami 22 Mar 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR

Komuna: Prizren
eselamu alejkum shes gjela te katundit me shumice dhe pakic,.Gjela jane ti shendosh,kendojne dhe i shkelin pulat,jane 8 muajsh te ushqyer bio(barri,grune,miser,lulediell).Qmimi per pakic sillet prej 10-12 per cope,.Qmimi per shumic 8euro per cope,gjelat jane 8 muajsh qe te gjithe jane te se njejtes dite...ma lire ska ku shkon..urgjent.....me shkruni ne wiber apo ne tel me thirni... kemi diku 30 gjela per shitje...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim