Shitet Laboradori 5mujsh

Shitet nga: Bleki 10 Sht 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Shitet qeni i races Laborador . Eshte shum i mire i dashur me femije dhe familjar gjithashtu edhe shum i mencur i kuptueshum.Ky qen eshte per ata qe e mbajn per qef ,qytet,shpi (mrena) e jo per lufta e roje.Eshte ne gjendje shum te mire vaksinat i ka me rregull. E vecanta e ketij qeni eshte se eshte shum i but edhe pastertin e ka ne nivel shum te lart.Arsye e heqjes eshte emigrimi :/
Pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim