Shitet ose ndrohet inkubator

Shitet nga: İnkubator 06 Jan 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
İnkubator vet kom qel zoj qfar doloj eshte i sakt i punum mire me kapacitet deri 240 Vez hargjime i ka shume te vogla Hargjinet prej dites se pare der ne diten e fundit e qeljes hargjon 1 - 1.5euro ky inkubator mbrin temperatur dhe lageshtin adekuate per qeljen,brenda pak kohe. Ka perparesi qe e mbrin lageshti dhe e ruan ate qe kjo oshte shume me randesi tek qelja posaqerisht tri ditet e fundit te qeljes. vezet per inkubator te jen te fresketa nga dita e 2 der diten e 7 kjo eshte rregulla per te gjithat inkubatora. Qelje 85%deri 90% sigurt.Per ndrim puls( amrok austrolop piklajka braham.etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim