Vez dhe zoj fllanzave

Shitet nga: Fllanza 04 Shk 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shiten vez te fresketa dhe zoj fllanzave me porosi vez bojn edhe per inkubatot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim