Vez fllanzave dhe zoj

Shitet nga: Fllanza 11 Mar 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shesim vez per konsumim fllanzave si dhe per inkubim dhe vez jan te fresketa
Shesim edhe zoj fllanzave vendi Prizren
049210033
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim