ZODJ BROJLERA

Shitet nga: senid 01 Pri 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prizren
kemi ne shiteje zodj brojlera te rases ross 308 me kvalitet te garantum me shumic dhe me pakic .porosia bohet deri te honen ne aksam zodj vine cdo te merkur per informata cera edhe per porosi ne telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim