Zogj

Shitet nga: lili 14 Gsh 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
pula dhe zogj shiten te gjitha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim