dy lope

Shitet nga: Toni 27 Mar 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Prizren
Jane shume mire me kondocion dhe kan pjell qe 40 dite.
Per me shume detaje ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim