pula dhe gjela

Shitet nga: ----------- 24 Jan 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes dy gjela dhe nje pul me qmim shum te volitshem.
Mund te kontaktoni edhe me viber
+37744350020
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim